درباره ما

درباره ما

شرکت ما

شرکت دیتا پک در سال 1381 با هدف تأمین کالا و خدمات اساسی حوزه بازار ICT ایران، تأسیس شد. این شرکت در سال­های اخیر با بكارگيري مجموعه­ اي از مهندسين توانا، كارشناسان و مشاوران با تجربه، اقدام به ارائه خدمات گسترده­اي در حوزه شبکه­ های فیبرنوری با متدهای جدید و مبتنی بر تکنولوژی FTTx و با استفاده از میکروداکت و میکروفیبر و همچنین در زمینه های دوربین­های نظارت تصویری و پیرامونی (CCTV)، شبکه های صوت، تصویر و دیتا مبتنی بر IP و مراکز ذخیره سازی و پردازش داده اقدام نموده است.

گستره خدمات و توانایی ها

درحال حاضر اين مجموعه با دراختيار داشتن نمايندگي­هاي معتبر جهاني، دفاتر تجاري در كشورهاي امارات متحده عربي، روسیه و ایتالیا و انبارها و فضاي ذخيره سازي مناسب، با موجودي قابل توجه كابل فيبرنوري در ايران و ماشین آلات مورد نیاز و همچنين امکانات مالي مناسب، خدمات مورد نياز را به مشتريان محترم داخلي با كيفيت قابل قبول ارائه میکند.همچنین این شرکت در طی یک سال گذشته در جهت تأمین نیاز بازار با استفاده از ماشین آلات مناسب، تجهیزات تست و تأمین کالای اساسی مورد نیاز، اقدام به تولید تجهیزات پسیو شبکه با برند ایرانی نموده است.

آنچه باید درباره دیتا پک سیستم بدانید

شرکت دیتا پک سیستم مفتخر است که امروز به پشتوانه سالها تجربه همکاری در پروژه های بزرگ در زمینه های مختلف فن آوری، امروز تبدیل به یکی از با سابقه ترین پیمانکاران در این عرصه گشته است.زمینه فعالیت این سازمان از مشاوره و طراحی پروژه های FTTx تا تأمین قطعات با بالاترین کیفیت و از معتبرترین برندهای جهانی و اجرای پروژه های مبتنی بر شبکه های اطلاعاتی با بالاترین استانداردهای روز دنیا گسترده است.بهره جویی از متخصصان کارآمد و مشاوران نام آور در زمینه زیر ساخت های اطلاعاتی امروز دیتا پک سیستم را تبدیل به یکی از پیشگامان این عرصه نموده است که حوزه فعالیت خود را در تمام شاخه های این صنعت گسترش داده است.سیستم های کنترل امنیتی و پیرامونی تحت پروتکل IP و VOIP یا صدا روی پروتکل اینترنت و طراحی و تامین قطعات و ایجاد بستر و راه اندازی مراکز داده (DataCenter) همگی از شاخه های فعالیتی دیتا پک سیستم هستند که امروز در هر یک از این زمینه ها دانش و تجربه منحصر به فرد این شرکت، آن را به مطمئن ترین پیمانکار بزرگترین ارگان ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی تبدیل کرده است.

بیشتر بدانید

 • گردش مالی دیتاپک سیستم در دوران رکود

  سالهای گذشته در عرصه اقتصاد برای بسیاری از شرکت های ایرانی سالهای سختی بود. رکود اقتصاد جهانی از یک سوی و اعمال تحریم های همه جانبه از سوی دیگرباعث شد تا نمودار رشد اقتصادی و گردش مالی برای بسیاری شرکت های ایرانی اگر نه نزولی اما دست کم فاقد رشد چندانی باشد.در این میان شرکت دیتا پک سیستم با بهره گیری از تمام ظرفیت کارشناسان و متخصصان ایرانی و همچنین وارد شدن به عرصه تولید تجهیزات با برند ایرانی و البته تلاش بیش از پیش موفق شد تا نه تنها ازدام این رکود بگریزد بلکه گردش مالی خود را در چهار سال گذشته به دوبرابر افرایش دهد.
 • متدها و استانداردها

  PMBOK- Division17- BICSI- TIA/EIA- ITU_T- FTTH Council
 • تأییدیه ها

  CCNA- CCDA- CCDP- CCNP- CSE- RCDD- A+- Network+- MCSE- MCSA- PMP- VMware- TeraSpan- Hubbell- Connectix- Plumett
 • معرفی- مهمترین شرکای تجاری بین المللی

  Prysmian Group (Draka & Prysmian) بزرگترين مجموعه توليد كابل های مختلف ازجمله کابل های مخابراتی، ارتباطی، انرژی، صنعتی، کاربردی و کابل های ویژه و البته فیبرنوری کانالی، خاکی، هوایی و دریایی. Connectix انگلستان جزو چهار توليدكننده بزرگ در انگلستان در زمينه تجهيزات جانبي غيرفعال شبکه. dura.line توليد كننده COD، ميكروداكت و ميكروكابل. Emtelleارائه دهنده راهکارهای کامل FTTH.
 • برگزاری سمینارهای تخصصی کانال های خطی

  مخابرات اصفهان مخابرات مشهد مخابرات شیراز مخابرات قم مخابرات سمنان مخابرات ایران شرکت زیرساخت
 • برخی از پروژه های مرتبط انجام شده

  کنترل ترافیک شهرداری تبریز (طراحی و مدیریت اجراء- 10 کیلومتر از 50 کیلومتر) شرکت نفت- مناطق نفتخیز جنوب- مجموعه ورزشی (طراحی و نظارت بر اجراء- 4 کیلومتر) شهرداری قزوین (طراحی و اجراء- 5 کیلومتر) شهرداری اصفهان (نظارت بر اجرای پایلوت- 1 کیلومتر) مخابرات اصفهان (طراحی و اجرای پایلوت FTTH در مجموعه اداری- 2 کیلومتر) شهرداری قم (طراحی و اجرای پایلوت- 1.5 کیلومتر) کنترل ترافیک شهرداری تهران (طراحی و اجراء 25 کیلومتر- پیشرفت پروژه 10 کیلومتر)

لایسنس ها و نمایندگی ها